Kontakt

Broneeri koht või küsi lisainfot juba täna: +372 52 55 172  /  info@kihnurand.ee

Hinnapäringu saatmisel palun märkida ka telefoni number.

AS KIHNURAND on Kihnu vanim ja suurim turismiettevõte, millest arenesid aastate jooksul veel teisedki ettevõtted nagu praamifirma AS Kihnu Veeteed ja Kihnu kultuuri säilitav SA Kihnu Kultuuriruum. Väikseim ja uusim sõsarettevõte on OÜ Merebutiik, mis pakub Kurase keskuses suve hooajal Kihnu käsitööd ja mereteemalisi meeneid.

Ettevõte loodi 30. septembril 1991. aastal, seega juba üle 25 aasta oleme pakkunud oma klientidele erinevaid turismi-, kaubandus- ja toitlustusteenuseid.

1992. aastal alustati  ekskursioonide korraldamise, kalalõuna pakkumise ning telkimise korraldamisega. Aastate jooksul on rannakadakate vahele kerkinud kämpingumajad, saun-kaminasaal ning ühisköök külastajatele.

1993. aastal osteti Kihnu saare keskel asuv Kurase talu, kus avati aastaringselt töötavad kauplus. Suvehooajal on avatud Kurase kohvik, kus tänini toimuvad suve parimad tantsuõhtud.

2000. aastal avati kauplus Rootsikülas. Kauplus sulges oma uksed 2012 a septembri kuus.

Saare külalistele pakutakse palju erinevaid teenuseid, mis on klientide mugavuse huvides ka sobivateks pakettideks vormitud. Tutvu meie ekskursioonidega siin

Meie eesmärgiks on pakkuda külastajatele meeldejäävaid elamusi ja lõõgastavat puhkust huvitava kultuurilise taustaga ja kauni loodusega Kihnu saarel!

Teet Koger
Tegevjuht
Tel: +372 55 45 634

Liina Palu
Turismijuht
Tel: +372 52 55 172

    Leia meid kaardilt