Ekskursioonid

1-päevane ekskursioon

Naeratav Kihnu kördis reisisaatja ootab Teid sadamas. Lahtise veoauto kastis algab eksootiline ringreis Kihnu saarel, kus tutvutakse saare eluolu ning kombestikuga. Kurase keskuses ootab tervituskohv värske Kihnu saiaga, võilamus külastada kohalikku toidupoodi ja hoovil olevat käsitööpoodi. Lisaks muuseumile ja kirikule on võimalus külastada ka lõuna tipus asuvat värskelt renoveeritud majakat. Mereäärses vabaõhusöögikohas naudite imemaitsvat Kalalõunat koos Kihnus valmistatud leiva ja kringliga. Lisaks on võimalus juurde tellida folkloorikontsert ansambel Kihnumualt - toredad Kihnu naised laulavad, tantsivad ja vestavad lugusid.

Pakett sisaldab transporti algusega Kihnu sadamast, reisisaatja teenust, autoringsõitu, tervituskohvi, muuseumisse ja kirikusse sissepääsu ning kalalõunat.

Suvepäevad mere ääres

Käes suvi! Aeg on panna arvutid kinni ning teha tööasjadega väike paus. Kus oleks parim koht puhkamiseks-kodule võimalikult lähedal ning samas kapitaalselt erinevas keskkonnas. Tule veeda meeleolukad suvepäevad Kihnu saarel.

Teie kasutada on kämpingumajad, mereäärne telkimisplats koos lõkkekohtade ning grillimisvõimalustega, võrkpalliväljak, saun-kaminasaal, ühisköök ning rannahall õhtuste pidustuste tarbeks.

Lisaks saame pakkuda ekskursioone koos reisisaatjaga, transporti, jalgrattaid ja toitlustust.

Küsi julgelt lisainformatsiooni, paneme kava koos paika!

Klassiekskursioonid

Pikk kooliaasta selja taga ja kiiremad sagimised möödas - õige aeg teha plaani puhkuseks koos koolikaaslastega, et võtta vastu suvi! Meie teeme teile päevakava lähtuvalt saarele saabumise ja lahkumise ajast, aga jääb ka aega ise saart avastada.

1-päevane klassiekskursioon sisaldab: ringreisi lahtise veoauto kastis koos reisisaatjaga, muuseumisse ja majakasse pääset ning lõunasööki.

2-päevane klassiekskursioon ööbimisega telgis sisaldab: majutust telklas, asjade transporti majutusse, ringreisi lahtise veoauto kastis koos reisisaatjaga, muuseumi ja majaka pääset, 1 söögikorda ning transporti sadamasse järgmisel päeval.

2-päevane klassiekskursioon ööbimisega kämpingus sisaldab: majutust kämpingus, asjade transporti majutusse, ringreisi lahtise veoauto kastis koos reisisaatjaga, muuseumi ja majaka pääset, 1 söögikorda ning transporti sadamasse järgmisel päeval.

Iga 10-ne õpilase kohta saab 1 õpetaja olla kaasas tasuta saatjana.

Vaba aeg võimalus sisustada pallimängu, ujumise, päevitamise ning lõkkeõhtutega.

Lisaks pakume palju põnevat tegemist Kihnus!

Erinevad ekskursioonid

Jalgrattalaenutus

Sauna- kaminasaali rent

Toitlustus

Kihnurand