Uõtamõ Teiti külü ! Uõtamõ Teiti külü ! Uõtamõ Teiti külü !

Esileht

Hei Sina, kes sa pead plaani tulla Kihnu saarele...

...Miks mitte veeta puhkus koos pere, sõprade või kolleegidega eksootilisel Kihnu saarel? Kui meeles mõlgub plaan teha midagi eriti huvitavat, siis tule ja veeda meeleolukas aeg kihnlase kombeid ja traditsioone tundma õppides. 

AS Kihnurand ootab kõiki reisihuvilisi, kes vajavad majutust, toitlustust, jalgrattaid saare avastamiseks, veoautosid ekskursioonide tegemiseks või lihtsalt toredat meelelahutust.

Alates 2013. aastast on avatud aastaringselt  renoveeritud 8-kohaline Puhkemaja Rootsikülas. Majas olemas kõik eluks vajalik, ideaalne majutus lastega peredele.

Broneeri koht juba täna: +372 52 55 172 või info@kihnurand.ee


Kihnu tööle!

Suvi pole enam kaugel! AS Kihnurand otsib suveks hooajatöölisi Kurase keskusesse ja Linaküla kämpingusse. Otsime kokka, abikokka, ettekandjat, müüjat, koristajat, kämpingu perenaisi. Oleme huvitatud tööjõu palkamisest eelkõige kihnlaste hulgast.
Töötasu on kokkuleppel, omalt poolt pakume täiendavalt töökohasoodustusi ning vajadusel väljaõpet kohapeal. Huvi korral palun võta ühendust Reedaga, tel. 5630 1870 või Ivariga, tel. 527 7762
Kindlasti palume endast märku anda inimestel, kes sooviksid ka sel aastal endale juba tuttaval töökohal jätkata.