Uõtamõ Teiti külü ! Uõtamõ Teiti külü ! Uõtamõ Teiti külü !

Esileht

Hei Sina, kes sa pead plaani tulla Kihnu saarele...

...Miks mitte veeta puhkus koos pere, sõprade või kolleegidega eksootilisel Kihnu saarel? Kui meeles mõlgub plaan teha midagi eriti huvitavat, siis tule ja veeda meeleolukas aeg kihnlase kombeid ja traditsioone tundma õppides. 

AS Kihnurand ootab kõiki reisihuvilisi, kes vajavad majutust, toitlustust, jalgrattaid saare avastamiseks, veoautosid ekskursioonide tegemiseks või lihtsalt toredat meelelahutust.

Alates 2013. aastast on avatud aastaringselt  renoveeritud 8-kohaline Puhkemaja Rootsikülas. Majas olemas kõik eluks vajalik, ideaalne majutus lastega peredele.

Broneeri koht juba täna: +372 52 55 172 või info@kihnurand.ee


 

Toidukoolitus ja restoraniõhtu Kurase baaris !

Tuntud telekoka Heimar Kuuskleri juhendamisel toimub Kurase baaris reedel, 02 oktoobril kell 11.00-15.00 toidukoolitus  teemal "KIHNU KALA".

Heimar on olnud tegev peakokana erinevates tipp-restoranides ja samuti on ta suurepärane koolitaja,  kes juba aastaid on olnud "Oma Maitse" kokakooli eestvedajaks. Sel kevadel avas ta Hiiumaal uue restorani "Kuur", mis on kiiresti populaarsust kogunud ja on tuntud oma ülimaitsvate toitude poolest kus aukohal on kohalik tooraine.

Tule ja õpi, mida uut ja huvitavat Kihnu mere kalast valmistada saab!

NB! Kohtade arv piiratud!

02.oktoobri õhtul kell 20.00 toimub aga Kurase baaris gurmeevõtmes restoraniõhtu, kus peakokaks on Heimar Kuuskler!

Täpsem info edaspidi Kurase baari FB-lehelt. Osavõtuks on vajalik eelregistreerimine - kirjuta aadressil kyek@kihnurand.ee või helista Tumadu Janale 53403843


 

 

Kurase baari ja Linaküla kämpingu...

...hooaeg on selleks aastaks läbi saanud. Kurase baar on igapäevaselt avatud jälle kevadel 2016, sel aastal toimuvad veel mõned eriüritused - jälgige reklaami siin ja FB-s.

Aitäh kõigile, kes Kurasel söömas ja Linakülas ööbimas käisid!