Uõtamõ Teiti külü ! Uõtamõ Teiti külü ! Uõtamõ Teiti külü !

Majutus

Pakume majutust nii suuremale kui ka väiksemale seltskonnale.

Rootsiküla Puhkemaja:

Aastaringselt pakume majutust kuni 8-liikmelisele seltskonnale Rootsikülas asuvas puhkemajas. Majas olemas kõik eluks vajalik: voodid koos voodipesuga, käterätt, pesemisvõimalused, kööginurk ning suur hooviala päikese nautimiseks. Suviti on võimalus tellida seltskonnale ka saun, mis asub 2,6 km kaugusel Kihnuranna Puhkekülas.

Kihnuranna puhkeküla:

Suvehooajal on avatud laiduderohke mereranna vahetuses läheduses asuv Kihnuranna puhkeküla, kus kämpingumajades on võimalik ööbida kuni 43-l inimesel, lisaks majutuskohad mere ääres asuvas telklas.  

Kämpingumaju on meil kokku 20, millest 2 4-kohalist, 17 2-kohalist ning 1 1-kohaline majake. Hinna sisse kuulub voodipesu, käterätt, dušširuumide ja ühisköögi kasutamine. Lisatasu eest võimalus tellida toitlustust, sauna koos kaminaruumiga, mis mahutab korraga kuni 25 inimest, saare avastamiseks jalgrattaid, autotransporti ning ekskursioone koos reisisaatjaga.

Hind telkijale sisaldab telkimisplatsi kohta ühele inimesele üheks ööpäevaks.

Lisaks kõigele eelnevale on Teie kasutuses mereäärsed lõkkekohad, grillimisvõimalused, võrkpalliväljak ning rannahall õhtuse peo pidamiseks.

Ideaalne koht suvepäevade pidamiseks.

NB! Vastavalt Turismiseadusest tulenevale registreeritakse kõik majutusteenuse kasutajad majutusettevõttes külastajakaardi alusel. Majutusteenuse kasutaja kinnitab esitatud andmete õigsust oma allkirjaga!